sobota, 5 lutego 2011

w rytm

w rytm reggae...
habakuk
i liryka
mistyka, ezoteryka
i słowianszczyzna

taak... rokendroll

afk

Ćpuny!
Narkotniki!
Muszę się otwarcie przyznać
Jestem dumny z tego że nikt mnie nie czyta ani nie komentuje
To jest cudowne - nikt tego nie czyta a ja mogę wykrzyczeć wszystko!!!
Kocham anonimowość internetu
"Jako i Wy, Bracia moi"

to wy za 20-35 lat:



z pozdrowieniami od Wola conservative punk :D