w rytm reggae...
habakuk
i liryka
mistyka, ezoteryka
i słowianszczyzna
sobota, 5 lutego 2011
afk
Ćpuny!
Narkotniki!
Muszę się otwarcie przyznać
Jestem dumny z tego że nikt mnie nie czyta ani nie komentuje
To jest cudowne - nikt tego nie czyta a ja mogę wykrzyczeć wszystko!!!
Kocham anonimowość internetu
"Jako i Wy, Bracia moi"
to wy za 20-35 lat:
z pozdrowieniami od Wola conservative punk :D
Narkotniki!
Muszę się otwarcie przyznać
Jestem dumny z tego że nikt mnie nie czyta ani nie komentuje
To jest cudowne - nikt tego nie czyta a ja mogę wykrzyczeć wszystko!!!
Kocham anonimowość internetu
"Jako i Wy, Bracia moi"
to wy za 20-35 lat:
z pozdrowieniami od Wola conservative punk :D
Subskrybuj:
Posty (Atom)