niedziela, 11 stycznia 2009

Jednowątkowość

Tym razem dla odmiany cos na czysto.
Prowadzę tego bloga żeby zapisywać odrębne stany świadomości, tym razem zaczałęm się zastanawiać nad przekazem buddyzmu zen.
Czemu takie trudne jest skupienie się na tu i teraz? Czemu nie można się skupic na robieniu tylko jednej rzeczy w danym czasie?



Zen jest jednowątkowy



tu&teraz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz