Tym razem dla odmiany cos na czysto.
Prowadzę tego bloga żeby zapisywać odrębne stany świadomości, tym razem zaczałęm się zastanawiać nad przekazem buddyzmu zen.
Czemu takie trudne jest skupienie się na tu i teraz? Czemu nie można się skupic na robieniu tylko jednej rzeczy w danym czasie?
Zen jest jednowątkowy
tu&teraz
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz