wtorek, 16 grudnia 2008

Cisza

Najpiękniejszą muzyką jest cisza.
Była od zawsze i zostanie na długo po nas.
Też na zawsze.
Tak, drodzy wierni, Bogiem do którego sie modlimy
Od tysięcy lat
Jest Cisza

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz