Najpiękniejszą muzyką jest cisza.
Była od zawsze i zostanie na długo po nas.
Też na zawsze.
Tak, drodzy wierni, Bogiem do którego sie modlimy
Od tysięcy lat
Jest Cisza
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Wyrosłe z dorodnych ziół odmienne stany świadomości
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz