piątek, 19 grudnia 2008

Krawędź

Ludzkość prawie od zawsze bała się krawędzi. To dzięki krawędzi między światem już poznanym a tym którego jeszcze nie odkryliśmy pojawiła się kasta szamanów, potem kapłańska i róźnorodne religie. Z upływem czasu krawędź ta przesuwała się w róźne rejony, cały czas jednak była. W krawędzi jes moc.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz